17 listopada 2021

DOŁĄCZ DO WYZWANIA – ONBOARDING W SZKOŁACH

System Wspierający Szkolne Procesy Onboardingowe
16 listopada 2021

NOWE WYZWANIE – ECODRIVING SKM

Ecodriving SKM – Zintegrowany System Zarządzania Jazdą Pociągów
1 października 2021

Webinar: Czyste Powietrze

Zapraszamy na webinar Czyste Powietrze – system informacyjno-ostrzegawczy o ryzyku przekroczenia i przekroczeniach norm jakości powietrza.
27 września 2021
nowe wyzwanie

Dołącz do nowego wyzwania

Prawo krajowe obliguje Głównego Inspektora Ochrony Środowiska do określania ryzyka oraz wystąpienia przekroczenia norm jakości powietrza i niezwłocznego przekazywania ww. informacji.
20 września 2021

WEBINAR: System Optymalizacji Relokacji Rowerów

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w webinarze,  podczas którego przedstawimy  dokładne założenia projektowe dla wyzwania – System Optymalizacji Relokacji Rowerów.
10 września 2021

WEBINAR: Zmiany na rynku pracy i ich wpływ na funkcjonowania nowoczesnych Urzędów Pracy

Zapraszamy na webinar, podczas którego przedstawimy dokładne założenia projektowe dla wyzwania: „System analityczno – doradczy rynku pracy dla Urzędów Pracy”. Podczas webinaru opowiemy również o zmianach […]
12 grudnia 2019

Konferencja „Infrastruktura a cyfryzacja wyzwania dla JST”

Celem konferencji było ukazanie wyzwań przed jakimi stoją JST w zakresie transformacji cyfrowej oraz sposobu na wdrażanie innowacji w zakresie ICT w praktyce w latach 2020-2022. […]
6 grudnia 2019

WDROŻENIE INNOWACJI W PROCESACH ICT W ADMINISTRACJI – WYZWANIA DLA ADMINISTRACJI Demo Day

Celem konferencji było ukazanie wyzwań przed jakimi stoi Administracja w zakresie transformacji cyfrowej oraz wskazanie sposobu na powstawanie i wdrażanie innowacji w zakresie ICT z wykorzystaniem […]
17 września 2019

Webinar – TICKETSCANNER – platforma agregująca wydarzenia z całej Polski

Już 18 września o godzinie 19:00 odbędzie się webinar dotyczący systemu zarządzania informacją o wydarzeniach lokalnych w gminach. Zapraszamy na relację na żywo.
16 sierpnia 2019

Webinar – „G-Sock – Zarzadzanie bezpieczenstwem w JST”

Już 21 sierpnia o godzinie 18:00 odbędzie się webinar dotyczący systemu zarządzania bezpieczeństwem w jednostkach samorządu terytorialnego. Zapraszamy na relację na żywo.